Menü
Sepetiniz

KP 12, Keratherm

KP 12, Keratherm
KP 12, Keratherm
  • Stok Durumu: 1
  • Marka: Kerafol
  • C3 Stok Kodu: KR01 025003
23.276,42TL
Vergiler Hariç: 19.397,01TL
14:00'a kadar verilen siparişlerinizde
aynı gün kargo!

Kerafol Keratherm KP 12

Keratherm termal macunları yüksek termal iletkenlik değerlerine sahip seramik katkılı az miktarda silikon içeren malzemelerdir. Malzeme yapısı kullanım süreci boyunca macun şeklinde kalmasını sağlar ve kurumasını önler. Uzun süreli kimyasal kararlı yapısı kullanım aşamalarında hep tam performans alınabilmesini dağlar. Az miktarda silikon katkısı da kullanıldığı malzemenin altından akışını önleme amaçlıdır. Normal koşullar altında Keraterm macunları katılaşmaz , kurumaz , erimez ve akmaz.

KP 12 macun sentetik ve son derece hızlı ve verimli ısı iletimine sahip termal polimerlerden oluşur. Bu macun silikona hassas uygulamalar için uygun nitelendirilebilecek bir yapıya sahiptir. Diz üstü ve masa tipi bilgisayarlarda CPU ve IGBT ürünlerinde , mikroişlemciler altında uygulama için çok uygundur.

Keraterm termal macunları özel saklama koşulları gerektirmez , normal saklama koşullarında Üretim tarihinden itibaren 12 aylık kullanım süresi , vardır.

 

Renk                          : Beyaz

Termal iletkenlik      : 10 W/mK

Termal direnç           : 0 ,006 k/w

Elektriksel iletkenlik : 53 pS/m

Uygulama kalınlığı    : 0.0025 (+/-10%)

Yoğunluk                    : 1 ,4 g/cm³  

Vizkozite                     : 30 - 60 pas

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Kişisel verilerinizin gizliliğinizin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.