Menü
Sepetiniz

ABchimie DVA BA / Akrilik İnceltici

ABchimie DVA BA / Akrilik İnceltici
Tükendi
ABchimie DVA BA / Akrilik İnceltici
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Marka: ABchimie
  • C3 Stok Kodu: AB02 034001
0 samples sold
1095 views
1.266,93TL
Vergiler Hariç: 1.055,77TL

Mevcut Seçenekler:

14:00'a kadar verilen siparişlerinizde
aynı gün kargo!

Toksik Olmayan, Akrilik Bazlı İnceltici

DVA BA akrilik inceltici, tüm akrilik bazlı koruyucu kaplamalarla kullanılmak üzere tasarlanmış toksik olmayan bir çözücü karışımıdır. Özellikle AVR80 BA akrilik konformal kaplama için kullanılır. İncelticilerin genel kullanımları, kaplama malzemelerini daldırma ve sprey kaplama uygulamalarında kullanılmak üzere seyreltmektir.

Açık tanklarda daldırma ile kaplama işlemlerinde, kaplama malzemesinin viskozitesini korumak amacıyla kullanılmaktadır. Ancak bu uygulamada, kaplama malzemesinin içindeki inceltici çözücü zamanla buharlaşarak kaplamanın viskozitesini arttırır ve bunun sonucunda kaplama kalınlığında artış gözlenir. Bu durumu engellemek ve optimum viskoziteyi kontrol altında tutmak için karışım viskozitesinin birer hafta arayla kontrol edilmesi ve gerekli durumlarda inceltici takviyesi yapılması önerilir.

Teknik Özellikler:

  • DVA BA, uygulamaya bağlı olarak 3: 1 ile 1: 1 (Kaplama: İncelticiler) arasındaki oranlarda kullanılmaktadır.
  • 5°C - 30° C sıcaklık aralığında depolanması gerekir.
  • DVA BA yanıcı bir çözücü karışımıdır. Bu yüzden iyi havalandırılan bir alanda kullanılmalı ve tüm ateşleme kaynaklarından kaçınılmalıdır.
  • 1 L, 5 L ve 206 L bidon halinde bulunur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Kişisel verilerinizin gizliliğinizin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.