Menü
Sepetiniz

Epotek T7110 / 1lb - Epoksi Yapıştırıcı Termal İletken

Epotek T7110 / 1lb - Epoksi Yapıştırıcı Termal İletken
Epotek T7110 / 1lb - Epoksi Yapıştırıcı Termal İletken
  • Stok Durumu: 3
  • Marka: Epotek
  • C3 Stok Kodu: EP02 005003
5.861,74TL
Vergiler Hariç: 4.884,78TL
14:00'a kadar verilen siparişlerinizde
aynı gün kargo!
Etiketler: epotek

Elektronik ve yarı iletken ürünlerde ısı dağıtımı yapacak şekilde , yapıştırıcı veya dolgu malzemesi olarak kullanılmak üzere tasarlanan çift bileşenli , elektriksel yalıtkan ve termal iletken özellikli gri renkli dolgu malzemesidir. 91 Shore D sertlik değeri ile dökülebilir beton diye tabir edilen bu ürün kalite seviyesi yüksek medikal veya optik ürün sektörlerine uygun olduğu kadar fiyat baskısı altındaki tüketici ürünlerinde de yapıştırıcı , dolgu veya kaplama malzemesi olarak rahatlıkla kullanılabilir.


Epotek T7110′ un Özellikleri:

Düşük viskoziteli olması dolayısı ile dolgu veya kaplama uygulamaları kabarcıksız gerçekleşebilir.

Malzemenin 100°C altında düşük sıcaklıklarda veya oda sıcaklığında kür olabilmesi ısıya hassas ürünler üzerinde kullanılabilmesine olanak sağlar.

“Flip chip” ve benzeri yarı iletken yongaların altına kapileri etkisi ile dolgu yapılması veya bu tür malzemelerin “glob-top” uygulaması şeklinde gömülmesi uygulamalarında;

Termistörlerin kullanım yerlerine gömülmesi , direnç bobinlerinin ya da “Peltier” ürünlerinin dolgu ve korunması amaçları ile;

Kokpit elektronik devreleri , uzay ve havacılık alanı veya RF mikrodalga ürünleri gibi Hibrid Elektronik devreleri içeren alanlarda kullanılan güç elektronik modüllerinde dolgu ve koruma amaçlı olarak kullanılabilir.

Nüklüer , X-ışını , manyetik görüntüleme alanlarında kullanılan bakır bobinlerin etrafında kaplama malzemesi olarak;

Dış mekanlarda çalışan ve gün ışığına maruz kalan LCD ve dokunmatik ekranların ısı dağıtımı amacı ile kullanılabilir.

Polimerizasyon esnasında diğer epoksi malzemelere oranla daha düşük ekzotermik reaksiyon göstermesi nedeni ile büyük miktarlarda kullanımı mümkündür.

Isı iletim katsayısı: 1 ,0 W/mK düzeyindedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Kişisel verilerinizin gizliliğinizin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.